Amalfijas piekrastes pērles


8 dienu ceļojums ar nomas auto.
Kampānija vilina ar dabas un kultūras apskates vietām, kuras vislabāk var iepazīt, ceļojot ar mašīnu.

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 495.00 EUR

Transporta veids: : fly & drive

Uzdot jautājumu

Pieteikties

1. diena
Lidojums uz Neapoli. Mašīnas saņemšana.
Veltiet laiku Neapoles apskatei un pēc tam dodieties uz pirmo nakšņošanas vietu Herkolānas pilsētiņā (≈10 km).
Neapole ir trešā lielākā Itālijas pilsēta, mākslas un kultūras centrs. Tās muzejos un galerijās apskatāmi slaveni mākslas darbu paraugi. Pilsētas vēsturiskais centrs iekļauts UNESCO pasaules vēsturiskā mantojuma sarakstā. Bez tam Neapole pazīstama arī ar gastronomisku sasniegumu – tā tiek uzskatīta par Itālijas picu dzimteni.

2. diena
Šodien ceļš Jūsu vedīs uz Vezuvu – vienu no lielākajiem aktīvajiem Eiropas vulkāniem. Noteikti apmeklējiet antīko Pompeju pilsētu. (≈60 km). Pilsēta tika iznīcināta Vezuva izvirduma laikā 79.gada 24. augustā. Izvirduma laikā pilsētu pārklāja bieza pelnu kārta, tāpēc pilsēta saglabājusies praktiski neskarta. Pompeji iekļauti UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā.

3. diena
Neliela gājiena attālumā no viesnīcas atradīsiet antīkās pilsētas Herkolānas izrakumus. Dodieties  uz Sorento un noteikti veltiet laiku šai pilsētai, no kuras pāri Neapoles līcim paveras neaizmirstams skats uz Neapoli un  Vezuvu. Tālāk Jūsu ceļš vedīs gar Amalfijas piekrasti līdz kūrortpilsētai Maiori. (≈85 km )

4. diena
Šodien Jūs sagaida ekskursija uz pievilcīgajām piekrastes pilsētiņām  Pozitano, Amalfi un Ravello (≈50 km). Iesakām vīna degustāciju (tiem, kas nebrauc pie stūres)  Episkopio vīna pagrabā, kas  atrodas Ravello – 20 EUR ; jāmaksā uz vietas.

5. diena
Apmeklējiet vēl arī piekrastes citas skaistās vietas, kā piemēram,  zvejnieku ciematiņu Cetara un Vietri sul Mare – Vietri pilsētu pie jūras, kuru tās iedzīvotāji sauc par „Amalfijas pirmo pērli”, jo tā atrodas Amalfijas piekrastes ekskursijas maršruta sākumā (vai beigās). Ja nevēlaties doties izbraucienos, tad šajā dienā varat arī  baudīt atpūtas dienu pie  jūras.

6. diena
Pa ceļam uz Pestumu (≈45 km) apstājieties  Salerno. Ievērojamākais apskates objekts te ir Doma baznīca.
Apmeklējiet Pestumas Nacionālo muzeju un antīkās pilsētas izrakumus vai arī dodieties uz saimniecību, kur ražo Mozzarellas sieru.

7. diena
Pestuma ir ideāla vieta, lai dotos pastaigā uz Čilento nacionālo parku – otrais lielākais nacionālais parks Itālijā, kas piesaista ar savu mainīgo dabas ainavu. Varat šo dienu pavadīt, atpūšoties pie jūras. Ekskursijas mērķis arī var būt Velias arheoloģiskie izrakumi (≈60 km).

8. diena
Brauciens uz Neapoli un lidojums mājup.

Cenā ietilpst :
• 8 dienu ceļojums, iekļaujot auto nomu -B kategorijas auto (piem., Renault Clio)
• naktsmītnes 4* viesnīcās divvietīgajā numurā ar brokastīm

Papildus izmaksas :
• aviobiļete Rīga – Neapole - Rīga (no 282 EUR, ar vienu pārsēšanos)
• ceļojuma apdrošināšana

Ir iespējams pagarināt uzturēšanās laiku vai īrēt augstākas kategorijas mašīnu.
 
Viesnīcas :
Miglio d’Oro Park Hotel (Erkolano, 2 naktis)
Reginna Palace Hotel (Maiori, 3 naktis)
Savoy Beach Hotel (Pestuma, 2 naktis)


Atpakaļ