Kito un Ekvadoras karsta avoti

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Ekvadoras krāšņākās ainavas   1395.00 EUR
Kito un Ekvadoras karsta avoti   770.00 EUR
Kito un fantastiskās Galapāgas   1080.00 EUR

Aizraujošs 5 dienu ceļojums uz Ekvadoru. Iepazīstiet Kito vēsturisko centru, kas ir UNESCO pasaules mantojuma daļa, gūstiet atspirdzinājumu Papallacta karsta avotos un piedzīvojiet neaizmirstamus mirkļus pasaulē augstākā Cotopaxi vulkāna pakājē!

Ceļojuma cena - no 770 EUR + aviobiļetes.

Ceļojuma programma

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 770.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

1. diena
Kito (Quito)

Ielidošana, transfērs uz viesnīcu.

2. diena
Kito

Pēc brokastīm ekskursija sāksies no Kito vēsturiskā centra, kas kopš 1978.gada ir iekļauts UNESCO cilvēces mantojuma sarakstā. Kito ir Ekvadoras galvaspilsēta un otrā lielākā pilsēta valstī. Šajā pilsētā atrodas vairākas 17.gs celtas katedrāles San Francisko, San Augustin, Santo Domingo un La Campagnia. Kito atrodas līdzenumā, kuru no ziemeļu un dienvidu pusēm ieskauj kalni. Ekskursijas sākumā redzēsiet panorāmas skatu no Almeda parka, turpinājumā apskatīsiet katedrāles, Prezidenta pili, Neatkarības skvēru un citas svarīgākās apskates vietas. Ekskursijas turpinājumā dosieties uz pilsētas ziemeļu daļu, kur redzēsiet ekvatora līniju Zemes centru. Varēsiet izvēlēties – apmeklēt Etnogrāfisko muzeju vai Inti-nan Saules muzeju. Abi atrodas netālu no ekvatora līnijas pieminekļa.

3. diena
Cotopaxi vulkāns

Pēc brokastīm dosieties uz dienvidiem uz Cotopaxi nacionālo parku. Parka nacionālais simbols ir Cotopaxi vulkāns, kas ir pasaulē augstākais, 5897 metrus augsts. Pa ceļam apmeklēsiet dažādas mazas pilsētiņas – Sangolki, Aloag un Machachi. Ceļa turpinājumā uz dienvidiem redzēsiet Ambato pilsētu un tās oriģinālo Indiešu tirgu. Pirms pusdienām ierašanās Nacionālajā parkā, pastaiga pa Cotopaxi nacionālo parku un Limpiopungo lagūnas apskate. Šeit ir mājvieta dažādu sugu dzīvniekiem, piemēram, Andu vilkiem, kalnu lauvām, briežiem un somainajām pelēm. Pēcpusdienā atgriešanās Kito.

4. diena
Papallacta karsta avoti

Pēc brokastīm ekskursija uz nelielo pilsētiņu – karsta avotu kūrortu Papallacta. Karsta avoti Termas de Papallacta atrodas 67 kilometrus uz austrumiem no Kito. Papallacta atrodas Ekvadoras augstienē, 3220 metrus virs jūras līmeņa, un tā ir kā ieejas durvis Ekvadoras Amazones pasaulē. Atkarībā no sezonas klimats šeit ir vēss un mitrs, apmēram 10-14°C. Ierodoties šajā vietā, uzreiz sajutīsiet vides labvēlīgo ietekmi. Termas de Papallacta apmeklētāji var baudīt veselīgu relaksāciju – karsta minerālūdens avotu peldes kādā no deviņiem karsta baseiniem, vērojot brīnišķīgus dabas skatus, un pēc tam veldzēties vienā no trijiem ledusaukstajiem, kristāldzidrajiem baseiniem turpat līdzās. Pēcpusdienā atgriešanās Kito.

5. diena
Kito

Pēc brokastīm transfērs uz lidostu.

Ceļojuma cenas :

Viesnīcas kategorija 1 pax 2 pax 3-5 pax 6-10 pax 11-16 pax Single Supp
Tūristu klases € 1475 € 770 € 745 € 500 € 390 € 95
Tūristu klases Superior € 1620 € 830 € 800 € 560 € 450 € 180
Pirmās klases € 1660 € 870 € 850 € 605 € 495 € 180

Cenā iekļauts :
•    transfēri
•    naktsmītnes
•    ieejas biļete Nacionālajā parkā
•    ēdienreizes saskaņā ar programmu
•    nodokļi un piemaksas

Papildu izmaksas :
•    aviobiļete Rīga – Kito – Rīga
•    atspirdzinošie un alkoholiskie dzērieni
•    citas programmā neminētās aktivitātes


Atpakaļ