Kuba – cilvēki un kultūra


Ak, cik daudz iemeslu ir apmeklēt Kubu! Vai iedomājaties sevi baudot vēsu kokteili baltu smilšu pludmalē zem palmām, kuras lēni šupojas piekrastes vēja ritmiskajā brāzmās ? Varbūt sapņojat par kaislīgām salsas dejām cauru nakti, jeb Jūsu ideālās brīvdienas ir pārgājienos pa džungļiem, lai vērotu eksotiskus dzīvniekus vai apmeklēt senas drupas ?
Ir gana daudz iemeslu, lai piepildītu sapni un dotos uz Kubu!

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 1680.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

Havanna - Cienfuegos - Trinidada - Varadero - Havanna

1. diena, Havanna
Pēc ielidošanas Havannā, transfērs uz viesnīcu. Brīvs laiks patstāvīgām pastaigām, lai gūtu pirmos iespaidus par pilsētu un iepazītu kubiešu dzīves ritējumu.

2.  diena, Havanna
Pēc brīnišķīgu brokastu baudīšanas viesnīcā dosieties pilsētas apskates ekskursijā, kuras laikā apmeklēsiet pilsētas populārākās apskates vietas, tai skaitā: Revolūcijas muzeju, Kapitoliju, veco Prezidenta pili, Havannas slaveno krastmalu – Malecon, Centrālparku un Havannas Lielo teātri. Ekskursijas turpinājumā – Ruma muzeja apmeklējums un slavenā Habana Club degustācija, kuras laikā iepazīsiet ruma gatavošanas procesus un iemeslus, kādēļ šis dzēriens ir tik populārs Karību reģionā.

3.  diena, Havanna
Brokastis viesnīcā, kurām sekos brauciens uz Vinales ieleju – tabakas rūpnīcu Pinar del Rio.  Pēc rūpnīcas apmeklējuma dosieties ainavas baudīšanai  Mirador de los Jasmines un apmeklēsiet Cueva del Indio alu. Šeit papildus ir iespēja neilgam braucienam ar laivu pa upi, kas plūst cauri alai (par papildus samaksu). Turpinājumā  Mural de la Prehistoria apmeklējums, kas ir  kubiešu mākslinieka Leovihildo Gonsalesa (Leovigildo Gonzales)  radīts 120m augsts gleznojums uz klints, kurā attēlota civilizācijas vēsture. 
Ekskursijas noslēgumā  pusdienas vietējā restorānā.

4.  diena, Havanna - Cienfuegos - Trinidada
Brokastis viesnīcā. Pārbrauciens uz Cienfuegos un pusdienas Clube Nautico – lieliskā restorānā ar vietējo virtuvi, kas no tālienes atgādina dauzstāvīgu kāzu torti un izvietojies jahtu ostas tuvumā. 
Pēc pusdienām pilsētas apskates ekskursija pa Cienfuegos, kas atrodas skaista līča krastā, ko sargā Castillo de Jagua forts. Pilsētu dibināja francūži un to var nojaust tās ēku un ielu arhitektūras dēļ. Ekskursijas laikā jūs apmeklēsiet Thomas Terry teātri, katedrāli, Del Valle pili un pilsētas centrālo laukumu. Pēc tam dosieties uz Ankonas pussalu Trinidadā. Dienas beigās ierašanās viesnīcā Trinidadā.

Trinidada atrodas Sanluisas ielejā, kur ir daudz lielu cukurniedru plantāciju. Šeit atrodas XIX gs. cukurniedru pārstrādes fabrikas drupas, kur joprojām var redzēt milzīgus katlus un dzirnakmeņus. 

5. diena,  Trinidada - Varadero
Pēc brokastīm – Trinidadas apskates ekskursija. Pilsēta, kuru XVI gadsimtā dibināja spāņi, atzīta par UNESCO pasaules mantojumu.  Apmeklēsiet Sv. Trīsvienības baznīcu ar bagātīgi dekorētu altāri, kur dažas svētbildes ir radītas vairāk kā pirms 300 gadiem. Pēc tam dosieties uz pilsētas centrālo laukumu lai apmeklētu pilsētas muzeju un slaveno bāru La Canchanchara, kur jūs varēsiet nogaršot slaveno kubas ruma kokteili - Canchanchara.
Nobeigumā pārbrauciens uz Varadero, kur pavadīsiet turpmākās atpūtas dienas lieliskajā pludmalē un kristāldzidrajos ūdeņos.

6.– 7. diena,  Varadero
Atpūta viesnīcā ar brokastīm. Izbaudiet atlikušās brīvās dienas, - veltiet tās atpūtai pludmalē, niršanai vai izbraucieniem ar laivām!

8. diena,  Varadero
Pēc brokastīm transfērs uz Havannas lidostu, lai dotos mājup.

Ceļojuma cena:
-    ar izmitināšanu 3* viesnīcās:  1680 EUR vienam cilvēkam dzīvojot divvietīgā numurā
-    ar izmitināšanu 4* viesnīcās:  2185 EUR vienam cilvēkam dzīvojot divvietīgā numurā
 
Ceļojuma cenas orientējošas var mainīties saskaņā ar USD kursa svārstībām.

Ceļojuma cenā iekļauts:
• Nakšņošana izvēlētās kategorijas viesnīcās
• Ekskursiju programma ar angliski runājošu gidu
• Ēdienreizes saskaņā ar programmu
• Ieejas maksas programmā minētajās apskates vietās

Ceļojuma cenā nav iekļauts:
Starptautiskais pārlidojums  Rīga – Havanna - Rīga (no 620 EUR)
Kubas iebraukšanas kartes (jānoformē pirms izlidošanas)
• Dzeramnaudas, personīgie izdevumi
• Papildus ekskursijas un servisi
• Ēdināšana un dzērieni, kas nav norādīta programmā

Ceļojuma cena var tikt koriģēta atbilstoši lidostu nodokļu izmaiņām un valūtas kursu svārstībām.
Grozījumi piedāvātajā ceļojuma programmā un cenā iespējami LR normatīvo aktu ietvaros


Atpakaļ