Orangutāni un Sumatras krāšņums

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Bali sala dzīves baudītājiem   1150.00 EUR
Orangutāni un Sumatras krāšņums   1380.00 EUR

Papildus: aviobiļete Rīga - Medana / Padanga - Rīga (no 750 EUR).

Sumatra ir lielākā Indonēzijas sala, kas izvietojusies Malajas arhipelāga ziemeļrietumos. No vienas puses tā atrodas pie siltā Indijas okeāna, no otras puses - pie Natunas un Javas jūrām. Sumatras neskartās dabas skaistums īpaši aizraus dabas mīļotājus un piedzīvojumu meklētājus. Nacionālie parki ar bagātīgo floru un faunu, kalnu ezeri un Minangkabau cilts augsti attīstītā kultūra ir galvenie aspekti Sumatras apmeklējumam.

Medana – Bohoroka – Berastagi – Parapata – Padanga Sidempuana – Bukittingi – Padanga

Ceļojumu laiki:

Ceļojuma cena no: 1380.00 EUR

Transporta veids: : Lidmašīna

Uzdot jautājumu

Pieteikties

1. diena
Rīga – Singapūra – Medana

Lidojums Rīga – Singapūra – Medana. Ierašanās Medanā ne vēlāk kā 10.30 (pretējā gadījumā jāierodas dienu ātrāk) un 2,5 stundu brauciens uz Bohoroku – garām maziem miestiņiem, kaučuka un eļļas palmu plantācijām. Ierodoties – pusdienas, pēc tam neliela pastaiga gar upes malu. Pēc brīža kanoe laiva Jūs aizvedīs uz orangutānu rehabilitācijas centru pretējā upes krastā. Tur varēsiet vērot orangutānu aktivitātes.
Nakšņošana BUKIT LAWANG COTTAGE.
Pusdienas, vakariņas.

2. diena
Leusera Nacionālais parks

Pilnas dienas pārgājiens pa Leusera Nacionālo parku, redzēsiet dažādus eksotiskus augus, būs iespēja vērot putnus un dzīvniekus. Pusdienlaikā – pikniks.
Iesakām labus pārgājiena apavus.
Nakšņošana BUKIT LAWANG COTTAGE.
Brokastis, pusdienas, vakariņas.

3. diena
Berastagi

No rīta transfērs uz Berastagi, pa ceļam apstāsieties pie Lau Debuk karstajiem avotiem un baudīsiet peldi.
Nakšņošana SINABUNG 4*.
Brokastis, pusdienas, vakariņas.

4. diena
Berastagi - Parapata

Šodienas galamērķis ir Tobas ezers. Pa ceļam Lingga ciematā apskatīsiet tipisku Karo Batak cilts māju. Turpinājumā brauksiet garām Tongging pauguram, Sipiso Piso ūdenskritumam un Pamatang Purba ciematam. Nakšņošana Parapatā – lielākajā pilsētā pie Tobas ezera.
NIAGARA 4*.
Brokastis, pusdienas, vakariņas.

5. diena
Parapata

Izbrauciens ar laivu pa pasaulē lielāko un dziļāko kalnu ezeru līdz Samosiras salai. Tur Jūs satiksiet dažādu cilšu pārstāvjus un varēsiet izpeldēties ezerā.
Nakšņošana NIAGARA 4*.
Brokastis, pusdienas, vakariņas.

6. diena
Parapata – Padanga Sidempuana

Ceļojums turpinās garām Bukit Barisan kalniem ar gleznainām ainavām. Apstājoties būs iespēja gan apskatīt dažādus ciematus, gan vietējo tirgu, gan botānisko dārzu.
Nakšņošana TORSIBOHI 2*.
Brokastis, pusdienas, vakariņas.

7. diena
Padanga Sidempuana - Bukittingi

Šodien brauksiet apskatīt „augsto pauguru”, ko tulkojumā nozīmē Bukittingi. Tā ir Minangkabau tautas kultūras galvaspilsēta, Kuru Indonēzijā uzskata par augsti izglītotu tautu. Usortolangas ciemā apmeklēsiet viņu tipisko māju ar bifeļa ragu formas jumtu. Pie Bonjolas šķērsosiet Ekvatoru.
Nakšņošana PUSAKO 3*.
Brokastis, pusdienas, vakariņas.

8. diena
Bukittingi - Padanga

Priekšpusdienā – pilsētas apskate. Pēc tam dosieties uz Padangu – caur gleznaino Batusangkar, cauri senākajam Minangkabau ciematam Pariangan un garām Batu Batikam – leģendārajam caurdurtajam akmenim. Pēc tam brauksiet cauri bieziem mežiem un garām dziļām aizām, būs vienreizējs skatu punkts uz Anai ieleju. Padangas viesnīcā Jūs gaida vakariņas.
Nakšņošana PANGERAN BEACH HOTEL 4*.
Brokastis, pusdienas, vakariņas.

Ceļojumu var papildināt ar atpūtu vai citu citu ceļojuma maršrutu.


Atpakaļ