Brazīlija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Jaunais gads Riodežaneiro, Igvasu ūdenskritumi, Amazone un atpūta Buzios 30.12.2017-09.01.2018 10 dienas 2205.00 EUR Lidmašīna
Brazīlija, Argentīna un Urugvaja   4560.00 EUR
Lieliskais Rio   1650.00 EUR
Riodežaneiro, Iguasu un Amazone   3395.00 EUR

Bonitu

Bonito portugāļu valodā nozīmē „brīnišķīgs”, „skaists”, tādēļ mēģiniet iedomāties, kāda vieta saistās ar šo nosaukumu! Bonitu ir nelielā pilsētiņa, kas atrodas Mato Grosso do Sul štatā, Brazīlijas Pantanāla dienvidos, Serra da Bodoquena augstienē, starp daudzajiem kaļķakmens pauguriem. Tieši pateicoties kaļķakmenim, kas kalpo kā dabisks ūdens filtrs, Bonitu apkārtnē esošo upju un ezeru ūdeņi ir kristāldzidri, vilinot šurp daudzus nirējus. Mato Grosso do Sul štats ir ekotūrisma paradīze - šeit sastopamas neskaitāmas, cilvēka neskartas alas ar stalaktītiem un stalagmītiem, pirmatnīgas, dzidras pazemes un virszemes upēs ar zivīm, kuras nebīstas cilvēka un peld jums līdzās, domājot, ka arī jūs esat zivs.
Pārgājienu laikā iespējams redzēt neskaitāmus savvaļas dzīvniekus – dažādu sugu pērtiķus, kapivaras, bruņnešus, krokodilus, tukanus, papagaiļus un, ja paveiksies, sastapsiet arī jaguāru.


Atpakaļ