Brazīlija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Jaunais gads Riodežaneiro, Igvasu ūdenskritumi, Amazone un atpūta Buzios 30.12.2017-09.01.2018 10 dienas 2205.00 EUR Lidmašīna
Brazīlija, Argentīna un Urugvaja   4560.00 EUR
Lieliskais Rio   1650.00 EUR
Riodežaneiro, Iguasu un Amazone   3395.00 EUR

Resifi

Resifi (Recife) – Pernambuku štata galvaspilsētu mēdz dēvēt par Brazīlijas ziemeļaustrumu „zelta miniatūru”: šeit dejo „frevo” - aizraujošu, ritmisku deju ar lietussargiem, ir seni cietokšņi, 16. gs. klosteri un baznīcas, īpaši, tikai šim reģionam raksturīgi amatnieku izstrādājumi, 365 saulainas dienas gadā, jo lietus perioda šeit nemēdz būt, un senas zvejnieku burulaivas – žangadas (Jangada), ar kurām tagad atpūtnieki tiek vizināti uz koraļļu rifiem. Pateicoties koraļļu rifiem pludmales ir pasargātas no lielajiem okeāna viļņiem, nodrošinot mierīgu atpūtu zeltaino smilšu pludmalē.
Būtībā Resifi ir nevis viena, bet divas pilsētas, kuras atdala Capibaribe un Beberibe upes. Vienā daļā ir izvietojusies atpūtas zona ar modernām viesnīcām, otra pilsētas daļa ir vēsturiskā zona, kas atgādina par holandiešu periodu Brazīlijas ziemeļu reģiona vēsturē (1630.g. – 1654. g.), kad holandieši nolēma apstrīdēt portugāļu iekarojumus Dienvidamerikā, dibinot savu koloniju – Jauno Holandi. Pateicoties holandiešiem, kas Kapibaribes iztekā izrokot kanālu sistēmu nosusināja esošos purvājus un apbūvēja jaunradītās saliņas, Resifi mēdz dēvēt arī par Brazīlijas Venēciju.


Atpakaļ