Brazīlija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Jaunais gads Riodežaneiro, Igvasu ūdenskritumi, Amazone un atpūta Buzios 30.12.2017-09.01.2018 10 dienas 2205.00 EUR Lidmašīna
Brazīlija, Argentīna un Urugvaja   4560.00 EUR
Lieliskais Rio   1650.00 EUR
Riodežaneiro, Iguasu un Amazone   3395.00 EUR

Salvadora

Salvador da Bahia jeb vienkārši Salvadora ir Brazīlijas pirmā galvaspilsēta un 18. gadsimta nozīmīgākā Dienvidamerikas osta. Mūsdienās Salvadora ir viens no populārākajiem Brazīlijas kūrortiem ar lieliski saglabājušos koloniālo arhitektūru pilsētas vēsturiskajā centrā – Peloriņjo (Pelourinho).
Lielu interesi vēsturnieku un nirēju vidū izraisa Atlantijas okeāna piekraste, kur joprojām lielā skaitā sastopami dāņu un portugāļu iekarotāju nogrimušo kuģu vraki.
Salvadora ir viena no pirmajām portugāļu kolonizatoru dibinātājām pilsētām, kā arī Brazīlijas lielāka štata - Baijas (Bahia) galvaspilsēta. Īpaša nozīme pilsētai bija vergu tirdzniecības periodā, kad šurp ar kuģiem tika nogādāta lielākā daļa vergu no Āfrikas. Liecības par skarbajiem vergturu laikiem ir saglabājušās līdz pat mūsdienām – 90% štata iedzīvotāju ir melnādaino vergu pēcteči, kas joprojām glabā āfrikāņu tradīcijas mūzikā, dejās un virtuvē.


Atpakaļ