Brazīlija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Jaunais gads Riodežaneiro, Igvasu ūdenskritumi, Amazone un atpūta Buzios 30.12.2017-09.01.2018 10 dienas 2205.00 EUR Lidmašīna
Brazīlija, Argentīna un Urugvaja   4560.00 EUR
Lieliskais Rio   1650.00 EUR
Riodežaneiro, Iguasu un Amazone   3395.00 EUR

Hotel Morada Dos Ventos 3*+

Viesnīca atrodas pašā Praia de Pipa centrā, tikai piecu minūšu gājiena attālumā no Praia de Amor (Mīlestības pludmale). Netālu no viesnīcas atrodas daudzi bāri un restorāni, kā arī citas brīvā laika pavadīšanas iespējas. Šeit Jūs pilnībā izbaudīsiet savas brīvdienas!

Numuri:
Viesu rīcībā ir moderni iekārtoti standarta un Suite numuri. Visos numuros ir kondicionieris un televizors. Suite numuros ir guļamistaba, atpūtas istaba ar dīvānu, aprīkota virtuve ar ledusskapi, saldētavu un plīti. Terase ar guļamtīklu un ar skatu uz baseinu. Pēc pieprasījuma ir pieejami Suite numuri ar divām guļamistabām.

Viesnīcas teritorija:
Patīkamas un romantiskas noskaņas radīšanai vakaros tiek izgaismots īpatnējas formas peldbaseins. Sauļošanās krēslus, saulessargus un dvieļus pie peldbaseina varēs izmantot par brīvu, pludmalē dvieļi būs pieejami par simbolisku samaksu. Visā kompleksa teritorijā ir bezmaksas bezvadu internets.

Ēdināšana:
Brokastis

 

 


Atpakaļ