Grieķija


Egejas jūras leģendas

Atpūta kopā ar TezTour Krētas kūrortā (4 dienas) + kruīzs pa Grieķijas salām (3 dienas)

Ceļojuma cena no: 594.00 LVL.

Krētas s. – Santorīni s. – Atēnas – Mikonas s. – Kušadasi – Patmas s. – Krētas s.

Izbraukšanas datumi: katru nedēļu.

Ceļojuma cena :
MARIRENA HOTEL 2* - no 594 LVL
CHC MEMORY BOUTIQUE HOTEL 3*+ - no 642 LVL
PORTO VILLAGE 3*+ - no 643 LVL
CHC GOUVES SEA & MARE HOTEL 4* - no 710 LVL
CHC GOLDEN SAND BOUTIQUE HOTEL 4* - no 732 LVL
ALDEMAR CRETAN VILLAGE 4*+ - no 775 LVL
CHC SEA SIDE RESORT & SPA 5* - no 796 LVL
BLUE MARINE RESORT & SPA HOTEL 5* - no 782 LVL
AQUIS BELLA BEACH HOTEL 5* - no 775 LVL

Ceļojuma programma :
1. diena
svētdiena

Ierašanās Hēraklejas lidostā. Transfers uz viesnīcu. Apmešanās kūrorta viesnīcā. 

2. diena
pirmdiena

Brīvais laiks kūrortā.

3. diena
otrdiena

Brīvais laiks kūrortā.

4. diena
trešdiena

Brīvais laiks kūrortā.

5. diena
ceturtdiena

Brokastis. Transfers no viesnīcas uz Hēraklejas ostu.
11:30: kruīza sākums.
16:30: ierašanās Santorīni salā. Santorīni – Grieķijas pērle un vienlaikus tās "vizītkarte”. Santorīni – atdzimusi leģenda, izkliedētas dažādu krāsu pludmales (sarkanas, melnas, baltas), vulkāniskas ainavas, varenas klintis, krāšņas baltas pilsētas – Fira un Ija, kas, atrodoties vulkāna kalderas stāvajās, tumšajās klintīs, šķiet sastingušas augstu gaisā virs jūras. Sala izveidojusies vulkāna izvirduma rezultātā. Vai zināt vēl kādu vietu, kur ar kuģi var izbraukt pa milzīga vulkāna krāteri? Santorīni ir kā plaši atvērtas durvis uz debesīm un azūra krāsas jūru, bet salas pludmales – kā spilgtu pērlīšu kaleidoskops. Santorīni krāšņums atvilina uz salu tūkstošiem atpūtnieku un ne mazums no tiem ir slavenas personas un mākslas aprindu cilvēki, kuri vēlas sava atvaļinājuma laikā izbaudīt "kaut ko īpašu”. Pieredzējuši saulrietu Santorīni, jūs to nekad vairs neaizmirsīsiet. Bet mēness apspīdētā naktī Santorīni top par pasakainu ainavu, un terases, uz kurām līdz ar tumsas iestāšanos iededz lukturus, izveido gluži vai uguns upi, kura tek uz jūru no kalna virsotnes.
21:00: izbraukšana no Santorīni ostas.

6. diena
piektdiena

06:00: ierašanās Atēnās (Pirejas ostā). Atēnas – skaļa dienvidu pilsēta ar daudziem arhitektūras šedevriem, vienlaikus kontrastu pilna. Viena no slavenākajām un tūristu apmeklētākajām pilsētām pasaulē. Protams, nevar nepieminēt slaveno Akropoli un diženo Partenonu – dievietes Atēnas Pallādas templi. Vissenākais un kolorītākais Atēnu rajons ir Plakia.
11:00: kruīza laineris pamet Pirejas ostu.
18:00 -  ierašanās Mikonas salā.  Mikona – "vējdzirnavu sala” un vienlaikus viena no Grieķijai piederošajām Kiklādu arhipelāga salām Egejas jūrā. Mikona ir pieprasīts bohēmas kūrorts, jo daudzas pasaules mēroga kino, mūzikas, sporta zvaigznes savai atpūtai izvēlas tieši Mikonu. Tā ir dzīvesprieka pārpilna sala ar "viskarstāko” iespējamo naktsdzīvi, sala, kurā valda izklaides un viss spilgtais, izteiksmīgais un neparastais, netradicionālais, kas tāpēc arī tik pievilcīgs atpūtai jaunatnei. Mikonā savi boutique veikaliņi ir vairumam globālo modes zīmolu. Tāpat uz salas ir moderni klubi un restorāni ar kreatīvu šefpavāru kreatīvām ēdienkartēm. Cenas Mikonā ir vienas no augstākajām Grieķijā, taču arī pieprasījums pēc pakalpojumiem un precēm ir viens no augstākajiem Grieķijā un, jāteic, krīzes gados praktiski nav mainījies.
Mikonas sala jūs nesatrieks ar savu dabas skaistumu un ainavām, taču tai ir gluži cits vilinājuma spēks – bohēmas gaisotne. Mikona tāpat kā Santorīni pieder Kiklādu arhipelāga salu grupai, tāpēc iespaidi, ko rada baltie namu kubiņi ar akmens soliem pie sienām, spilgti krāsotās durvis, logi un balkoni, pat nelielās, taču iespaidīgās baznīciņas, ir visumā līdzīgi.
23:00 (+01:00 - no jūnija līdz augustam): kruīza laineris pamet Mikonas salas ostu.
 
7. diena
sestdiena

07:00 (08:30 - no jūnija līdz augustam) - ierašanās Kušadasi ostā Turcijā. Senā Efesas pilsēta ir Kušadasi reģiona spilgtākā tūrisma pērle. Tā noteikti jāskata savām acīm. Apmejiet Jaunavas Marijas māju, Celza bibliotēku, Adriāna templi, aizejiet uz marmora gabaliem bruģēto Marmora ielu, aplūkojiet, kur atradās publiskais nams, romiešu pirtis, teātris, kurā apustulis Pāvils lasīja savus sprediķus, kā arī viens no septiņiem antīkas pasaules brīnumiem – Artemīdas templis. Bet ja jums tīk arī aktīva atpūta – aizejiet uz Kušadasi akvaparku.
12:00 (maijā, septembrī, oktobrī): kruīza laineris no Kušadasi ostas dodas uz Patmas salu; 17:00 (jūnijā, jūlijā, augustā): kruīza laineris no Kušadasi ostas dodas uz Krētas salu.
16:00: ierašanās Patmas salā. Patma – "apokalipses sala”. Patma, pateicoties tās neskartajai dabai, tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām Dodekanosas arhipelāgā. Vēl to sauc arī par "apokalipses salu” vai Egejas Jeruzālemi – tas tāpēc, ka m.ē. 1. gadsimta nogalē uz Patmu tika izsūtīts apustulis Jānis, kurš vēlāk tajā sarakstīja Atklāsmes grāmatu (lat. "Apocalypsis Ioannis”). Sala ir burtiski kristietības simbolu, celtņu, piemiņas vietu piesātināta. Tās bagātība ir ne vien diženā ar reliģiju saistītā vēsture – arī mūsdienās salā ir vairāk nekā 50 baznīcas un klosteri. Līdz šim Patmas sala tika uzskatīta par vietu, kur baudīt mierīgu atpūtu. Taču tagad šis tas ir mainījies. Jebkurš tūrists Patmā atradīs to, ko sirds kāro: jaukas tavernas ar dzīvu grieķu mūziku, kafejnīcas, bārus. Turklāt Patmā regulāri notiek dažādu tautisku svinību pasākumi.
21:00: kruīza laineris pamet Patmas ostu un dodas uz Krētas salu.

8. diena
svētdiena

07:00 (maijā, septembrī, oktobrī), 06:30 (jūnijā, jūlijā, augustā): ierašanās Krētas salā.
08:30: transfers no Iraklijas ostas uz Iraklijas lidostu  (līdz tam tūristi var atrasties uz kruīza lainera klāja).
Papildus (jārezervē vienlaicīgi ar tūri) kompānija Tez Tour оrganizē ekskursiju kruīza pēdējā dienā uz "Water World" akvaparku. Pa ceļam uz ekskursijas sākuma vietu būs apstāšanās Iraklijas lidostā, kur būs iespēja atstāt bagāžu tās uzglabāšanas kamerā (iesakām laicīgi sagatavot atsevišķi tās mantas, kas būs nepisiešamas gaitā); maksa par bagāžas uzglabāšanu (līdz 6 stundām): 3,5-5,5 EUR.
Pēc ekskursijas noslēguma – transfers uz Iraklijas pilsētas lidostu.
Izlidošana uz Rīgu.

Cenā  ietilpst :
· lidojums: Rīga-Hērakleja-Rīga
· dzīvošana kūrorta viesnīcā (3 naktis, viesnīcas kategorija un ēdināšanas koncepcija – saskaņā ar rezervāciju)
· dzīvošana 4 dienas/3 naktis uz kruīzu lainera"Louis Olympia"; ēdināšana uz kuģa - All Inclusive. No alkoholiskajiem dzērieniem All Inclusive koncepcijā ietilpst: viskijs, degvīns, džins, rums, tekila, brendijs, alus, vīni (saskaņā ar karti – sarkanie, sārtie, baltie), liķieri, kokteiļi, tēja un kafija. Noteiktu marku vīni, šampanieši un minerālūdens pudelēs ir par papildu maksu, taču ar atlaidi. Dzērieni, kas tiek pasūtīti no kartēm, tiek pasniegti glāzēs (pa vienai glāzei cilvēkam). Apkalpošana numuros un dzērieni, kas atrodas minibāros, neietilpst All Inclusive koncepcijā un par tiem jāmaksā atsevišķi
· transferi: lidosta-viesnīca – grupas transfers; no viesnīcas uz ostu, kā arī no ostas uz lidostu – individuālais transfers
  
Cenā nav iekļauts :
· ekskursijas kruīza laikā (kruīzu kompānija ir vienīgais to ekskursiju organizators, kas lainera viesiem tiek rīkotas uz salām – krasta ekskursijas). Uz kruīzu lainera ir ekskursiju kiosks – piedāvātās ekskursijas notiek angļu un vācu valodās. Tūroperatora Tez Tour klientiem ekskursijās pievienosies tulks, kurš tulkos no angļu valodas uz krievu (proti, piedaloties ekskursijās ar angļu valodas opciju)
· dzeramnaudas uz kruīza lainera
· ekskursija uz akvaparku "Water City" (cena pieaugušajiem – 55 €, bērniem no 4 līdz 12 gadu vecumam – 30 €; bērniem līdz 4 gadiem – bez maksas)


Atpakaļ