Indonēzija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Bali sala dzīves baudītājiem   1150.00 EUR
Orangutāni un Sumatras krāšņums   1380.00 EUR

Bukit Lawang Cottage

Bukit Lawang ir neliels ciemats Sumatras ziemeļu daļā, kas pazīstams ar lielāko orangutānu rezervātu Sumatrā (to apdzīvo aptuveni 5000 orangutānu) un ir galvenais piekļuves punkts Gunung Leuser nacionālajam parkam. Orangutānu rehabilitācijas centrs ir dibināts 1973.gadā ar mērķi apturēt orangutānu skaita samazināšanos. Tāpat Bukit Lawang ir populārs tūristu galamērķis ar tā nepiespiesto dzīvesveidu upes krastā un džungļu pārgājieniem Gunung Leuser nacionālajā parkā.

Bukit Lawang piedāvā 38 komfortablas kotedžas un numurus. Privāta atmosfēra un mierīgās apkārtnes dabas skaistums garantē neaizmirstamu atpūtu. Kotedžas ir iekārtotas dabas iedvesmota interjera stilā. Tajās ir vannas istaba. Plašie balkoni un terases nodrošina labu atpūtu pēc izklaidēm pie dabas vai pārgājieniem. Bukit Lawang piedāvā: 6 Orang-Utan kotedžas ar bambusa apdari; 8 Thomas Leaf Monkey Room numurus ar bambusa mēbelēm un atklātu vannas istabu ar tropisko dārzu un tradicionālo indonēziešu dušu; 6 Siamang kotedžas ar lauku šarmu un bambusa mēbelēm; 12 Hornbill kotedžas ar lauku šarmu; 6 Butterfly kotedžas ar lauku šarmu.

Bukit Lawang ir daudz mūsdienu ērtību, lai arī dažu joprojām pietrūkst. Vairākas reizes nedēļā iespējams elektrības atslēgums, tāpēc pastāvīgi nepieciešams neliels lukturītis. Internets tiek nodrošināts trijās interneta kafejnīcās, maksa par stundu - 15000-20000 rūpijas (0,77-1,00 LVL). Bankomāts atrodas 11 km attālumā, Bohorok ciemā, kurp gida pavadībā var nokļūt ar motociklu par 50000 rūpijām (2,50 LVL). Bankomāts pieņem tikai MasterCard. Tāpat pieejama privāta valūtas maiņa. Vietējais tirgus atvērts piektdienās no rīta līdz 3 dienā, atrodas 2 km attālumā no Bukit Lawang, Gotong Royong ciematā. Tirgū var iegādāties dažādus augļus un dārzeņus, garšvielas, zivis un apģērbu. Svētdienās ir atvērts tirgus Bohorok ciematā (11 km). Galvenie tūristu galamērķi Medanas tuvumā ir Berastagi un Danau Toba, lielākais vulkāniskais ezers pasaulē. Berastagi un Bukit Lawang tūristi parasti apmeklē atpakaļceļā no Medanas.


Atpakaļ