Indonēzija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Bali sala dzīves baudītājiem   1150.00 EUR
Orangutāni un Sumatras krāšņums   1380.00 EUR

Menjangan Resort

Menjangan Resort ir klusa vieta, kas atrodas nacionālajā parkā satriecošajā Bali ziemeļrietumu piekrastē. Kūrorts ir izvietots 382 ha platībā un piedāvā viesiem iespēju pabūt tiešā dabas tuvumā un atpūsties lieliskā vidē. Elegantu numuru, lielisku maltīšu un aizraujošu iespaidu kopsalikums piedāvā viesiem unikālu atpūtu. Menjangan Resort - tā ir pasaule bez uztraukumiem un saspringuma, tā ir miera oāze tiešā kontaktā ar dabu.

Katram izmitināšanas variantam ir atšķirīgas priekšrocības. Tomēr neatkarīgi no izvēles, visi numuri, apartamenti un villas ir ar augstu standartu, ieskaitot LCD televizoru, DVD, Ipod, minibāru, f'enu, Wi-Fi, iekārtu kafijas un tējas pagatavošanai, seifu.

Monsoon Lodge ir īsta dabas brīnumu ieskauta miera oāze. Numuri ir izvietoti apkārt karstajam baseinam. Monsoon Lodge ir 12 Deluxe numuri (50 кv.m) un 2 apartamenti (100 кv.m), katrs no tiem aprīkots ar kondicionieri un vannas istabu. Visi numuri un apartamenti ir izremontēti 2011.gada aprīlī un skaisti noformēti gaišos toņos, lai numuru padarītu siltu un atsvaidzinošu. Monsoon Lodge viesu ērtībām un drošībai ir diennakts konsjeržs. Vestibilā ir dīvāni, neliela bibliotēka un dators ar interneta pieslēgumu.

Beach Villas ir izvietotas pie Sentigi pludmales un ir romantiskas tradicionālās villas "Joglo" stilā  ar skatu uz pludmali. Katra villa ir 100 кv.m ar kondicionieri un lieliem logiem. Katrā villā ir atklāta vannas istaba un visas ērtības.

The Residence ir privāts īpašums 1000 кv.m platībā ar divām guļamistabām,  un viena guļamistaba ar vannas istabu un balkonu ar aizraujošu skatu uz okeānu. Katra guļamistaba ir gaumīgi iekārtota mūsdienu baliešu stilā. The Residence ir lieliski piemērota vairākiem pāriem, ģimenei, nelielai grupai. Viesi var sanākt kopā kopējā viesistabā vai arī brīvā dabā, blakus ir liels privāts baseins un vieta brokastīm vai bārbekjū ar skatu uz saulrietu Bajul līcī.


Atpakaļ