Indonēzija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Bali sala dzīves baudītājiem   1150.00 EUR
Orangutāni un Sumatras krāšņums   1380.00 EUR

Niagara Hotel

Niagara Hotel atrodas kalnā ar skatu uz ezeru. Viesnīca piedāvā pilsētā vislabāko izmitināšanu un visskaistākās Tobas ezera peizāžas. Tobas ezers ir vislielākais ezers Dienvidaustumāzijā, kuru pirms 100000 gadiem radīja milzīgs vulkāna izvirdums. Kūrorts ir pilnībā autonoms un ideāla vieta, lai baudītu Tobas ezera brīnumu un skaistumu. Pieredzējis personāls un individuāla apkalpošana padarīs Jūsu atpūtu neaizmirstamu. Viesnīca ir ideāli izvietota kalna nogāzē un ir vieta, kur izpaužas Tobas ezera elegance un šarms, un Ziemeļsumatras noslēpumi.

Viesnīcā ir 200 grezni numuri un apartamenti, visi ar balkoniem, lai baudītu aizraujošos skatus uz ezeru. Visos numuros ir tiešais telefons un televizors ar satelīttelevīzijas kanāliem. Viesnīcā ir pieejams: Standard, Superior, Junior Deluxe, Deluxe, Super Deluxe, Rumah Adat Deluxe, Suite, Bungalow.

Viesnīca piedāvā vairākus restorānus. Brīvdabas restorāns un kafejnīca Tabo Daina Terrace, kur pasniedz rietumu, ķīniešu un indonēziešu ēdienus. Panatapan Terrace - jaunākais restorāns ar skatu uz ezeru. Lisoi Lounge ir vieta atpūtai, lai baudītu dzērinu pēc vakariņām.

Viesu ērtībām viesnīcā ir bezmaksas internets, numuru apkalpošana, veļas mazgātava, taksometrs un transfērs, seifs, diskotēka ar karaoke, 3 konferenču zāles, mini-zoodārzs, bērnu laukums un ekskursijas. Aktīvās atpūtas cienītājiem tiek piedāvātas izjādes ar zirgu, teniss, baseins ar džakuzi un skrejceliņš.


Atpakaļ