Indonēzija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Bali sala dzīves baudītājiem   1150.00 EUR
Orangutāni un Sumatras krāšņums   1380.00 EUR

Pusako Hotel

Viesnīca Pusako Bukittingi ir pirmā 4-zvaigžņu viesnīca Rietumsumatrā kā ērtību, tā arī profesionālās apkalpošanas ziņā. Viesnīca ir izvietota 5 ha platībā ar skaistiem dārziem kalna nogāzē ar skatu uz leģendārajiem Merapi un Singgalang kalniem. Viesnīca atrodas netālu no dažādiem apskates objektiem, tikai 2 km no Jam Gadang, bet vienlaikus pati viesnīca atrodas ļoti klusā vietā.

Viesnīcā ir 165 komfortabli numuri: 136 Deluxe, 12 Executive Deluxe, 8 Family, 2 Kid's Suite, 6 Junior Suites, 1 Presidential Suite. Numuros ir: vannas istaba ar dušu, televizors ar kabeļtelevīzijas kanāliem, tiešais telefons, balkons, ledusskapis.

Viesnīca piedāvā autostāvvietu, biznesa centru, internetu, mūsdienīgi aprīkotas konferenču zāles un banketu zāles (līdz 300 personām), taksometra pakalpojumus, veļas mazgātavu, diennakts numuru apkalpošanu, kā arī dažādas atpūtas, sporta un izklaides iespējas. Atpūtai ar ģimeni vai draugiem vakaros dažādas muzikālas un kultūras programmas. Aktīvās atpūtas cienītājiem brīvdabas baseins, fitnesa centrs, neliels basketbola laukums, biljards, šahs, tenisa korts, bērnu spēļu laukums.

Viesnīcā ir restorāns Parenai Theatre, bufete un atpūtas bārs Pagatok, kas piedāvā apmeklētājiem plašu dzērienu un kokteiļu izvēli.


Atpakaļ