Indonēzija

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Bali sala dzīves baudītājiem   1150.00 EUR
Orangutāni un Sumatras krāšņums   1380.00 EUR

Sinabung Hills Hotel

Sinabung Hills kūrorts atrodas klusā Ziemeļsumatras rajonā, Berastagi, un piedāvā augstākās kvalitātes pakalpojumus, lai pilnībā nodrošinātu klientu komfortu. Dažādas ērtības un brīvdabas pasākumi īpaši paredzēti viesiem, lai padarītu viņu uzturēšanos neaizmirstamu. Viesnīca ir īpaši ērta un piemērota ģimenēm.

Numuri: Superior Room - twin size vai king size, pilnībā aprīkots mūsdienu minimālisma stilā, ar kabeļtelevīziju, ar skatu uz Sibayak kalnu; Deluxe Room - twin size vai king size, pilnībā aprīkots mūsdienu minimālisma stilā, ar kabeļtelevīziju un mājīgu balkonu ar skatu uz baseinu; Junior Suite -  king size, plaša viesistaba, pilnībā aprīkots, ar dīvānu un kabeļtelevīziju, ēdamzona ar ledusskapi un ēdamgaldu, mājīgs balkons ar skatu uz baseinu; President Suite - 1 king size vai 1 twin size, 1 vannas istaba galvenajā guļamistabā un 1 vannas istaba viesistabā, plaša viesistaba, pilnībā aprīkots, ar dīvānu un kabeļtelevīziju, ēdamzona ar ledusskapi un ēdamgaldu, mājīgs balkons ar skatu uz baseinu; Superior Cottage - 1 king size vai twin size, 1 vannas istaba ar dušu, pilnībā aprīkots mūsdienu minimālisma stilā, ar kabeļtelevīziju; Deluxe Cottage: 1 king size, 1 vannas istaba ar dušu, pilnībā aprīkots mūsdienu minimālisma stilā, ar kabeļtelevīziju, ēdamzona ar ledusskapi un ēdamgaldu; Suite Cottage - 1 king size un 2 twin size, 1 vannas istaba galvenajā guļamistabā un 1 vannas istaba viesistabā, plaša viesistaba, pilnībā aprīkots, ar dīvānu un kabeļtelevīziju, ēdamzona ar ledusskapi un ēdamgaldu, ar skatu uz baseinu.

Viesnīcas restorāns ir dabiski dekorēts ar dzīviem augiem un ziediem, tas sastāv no 3 zonām: kafejnīca uz terases, ēdnīca uz atpūtas zona ar grilu, kur viesi var atpūsties ar vīna glāzi un veldzēties atspirdzinošajā Berastagi gaisā. Restorāns piedāvā gardus ēdienus un mērenas cenas, pieejamas ikvienam. Restorāns piedāvā ķīniešu, malaiziešu un indonēziešu, kā arī rietumu ēdienus.

Viesnīca piedāvā aktīvās atpūtas un izklaides iespējas - baseinu, peintbolu, basketbolu, tenisu, kā arī karaoke bāru un spēļu zāli bērniem.


Atpakaļ