Itālija


Grand Hotel Villa Politi

Grand Hotel Villa Politi atrodas blakus senajiem karjeriem, kas pazīstami kā "Latomia dei Cappuccini", dabiskā amfiteātra centrā. Viesnīca ir unikāla ar to, ka vienīgā pasaulē ir izbūvēta senā klintī. Viesnīcas ēkai ir trīs stāvi ar mansardiem, ar lielisku skatu uz pasakaino Vidusjūru. Viesnīcā ir plašs un grezns vestibils ar augstvērtīgu koka sienu apdari. Блестящие marmora kāpnes un milzīgie spoguļi atstaro gaismu, vitrāžas aiztur saules starus, kas izgaismojas no loga. Viesnīcas interjers 19.gadsimta stilā uzjundī pagātnes atmiņas. Lieliskais līdzsvars starp ēkas vēsturisko izskatu un modernajām tehnoloģijām izceļ šo viesnīcu citu viesnīcu vidū. Viesnīcas ēka, ieskaitot mansardus, pilnībā tika izremontēta 1998.gadā. Visi viesnīcas numuri ir iekārtoti klasiskā stilā un aprīkoti ar magnētiskām durvju kartēm. Numuri ir plaši, ērti un eleganti iekārtoti.

Viesnīcā ir 100 numuri: standard room, deluxe room un suite room. Numuros ir vannas istaba ar vannu/dušu vai džakuzi (ar marmora apdari un tualetes galdiņiem dažādās krāsās), kondicionieris, minibārs, telefons, fēns, bikšu prese, elektroniskais seifs, satelīttelevīzija, logi ar dubultu stiklu un skaņas necaurlaidību, skaņas necaurlaidīgas durvis. Viesnīcā pieejama apkalpošana numuros, lifts,  konferenču zāle "Convivia" 250 personām, veranda, konferenču zāle 30 personām, konferenču zāle "Latomi" 180 personām, "Churchill Room" 60 personām, interneta zāle, "L'Audien" 300 personām, zāles laulību organizēšanai parkā, milzīgu senu koku paēnā, slimnīca, aukles pakalpojumi (pēc pieprasījuma). Viesnīca tāpat piedāvā solāriju, džakuzi ar dušu, kā arī ekskursijas.

Divi restorāni pusdienās un vakariņās piedāvā itāļu virtuvi ar tradicionāliem vietējiem ēdieniem. Bārā Winston var nobaudīt dzērienus un aukstās uzkodas. Brokastis tiek pasniegtas "zviedru galda" veidā.


Atpakaļ