Itālija


Hotel Nettuno

Hotel Nettuno atrodas skaistā Katānijas līcī, kuru ieskauj Jonijas jūras viļņi un Etnas vulkāna melnās lavas klintis. Viesnīca atrodas Katānijā, mākslas un biznesa pilsētā, kurā vienlaikus var iepazīst Sicīlijas arheoloģiskos, kultūras un dabas dārgumus. Viesnīcas numuros var izmitināt līdz 200 personām. Tās teritorijā ir plašs zaļu augu ieskauts peldbaseins un bārs. Viesnīcas ceturtajā stāvā atrodas panorāmas restorāns Olimpo, kurā valda īpašas ekskluzivitātes un komforta atmosfēra. Tas piedāvā  tradicionālos vidusjūras ēdienus. Pēdējo gadu laikā viesnīcā ir būtiski pieaudzis pakalpojumu līmenis, kā arī palielinājies sanāksmju un semināru zāļu skaits. Šobrīd Hotel Nettuno var uzskatīt par uzticamības un kvalitatīva servisa sinonīmu. Viesnīca atrodas 600 metru attālumā no pilsētas vēsturiskā centra un dažu kilometru attālumā no Fontanarossa starptautiskās lidostas.

Viesnīcā ir 101 numurs (95 divvietīgi, 4  vienvietīgi numuri un 2 apartamenti ar džakuzi un privātu terasi). Numuros ir veranda ar skatu uz jūru, sattelīt/kabeļtelevīzija, krāsainas televizors, телефон, kondicionieris, DVD, Wi-Fi internets, vannas istaba, fēns. Viesnīcā ir trīs lifti (no tiem viens - panorāmas), biznesa centrs (Poseidona zāle 350 personām, Apollona zāle 120 personām, Minerves zāle 60 personām un Afrodītes zāle 30 personām, visas mūsdienīgi aprīkotas), pazemes garāža, apkalpošana numuros. Par papildus maksu aukles pakalpojumi.

Viesnīca piedāvā dažādas atpūtas un izklaides iespējas - baseinu, solāriju, ekskursijas, ūdenssporta veidus, ekskursijas uz ūdens, privātu pludmali ar guļamkrēsliem.

Viesnīcā ir restorāns Bacco 170 personām, panorāmas restorāns Olimpo и bārs Lounge. Ēdināšanas tips: brokastis "zviedru galda" veidā.


Atpakaļ