Itālija


Reginna Palace Hotel

Regina Palace Hotel atrodas Maiori centrā, Amalfi piekrastē, bagātīgu vidusjūras augu ieskauta, lieliskas privātās pludmales tuvumā. Viesnīca ir ideāla vieta atpūtai saulainajā Amalfi piekrastē, kā arī piemērota medusmēneša pavadīšanai. Viesnīca atrodas tikai 50 matru attālumā no jūras.

Viesnīcā ir 67 numuri ar balkoniem. Numuros ir: vannas istaba ar fēnu, mini-seifs, mini-bārs, satelīttelevīzija, telefons, kondicionieris, radio. Viesnīcā ir lifts, plašs dārzs, garāža, numuri nesmēķētājiem, konferenču zāle, privātā autostāvvieta, lasītāju zāle, TV-zāle.

Viesnīca piedāvā dažādus pakalpojumus: ekskursijas, seifu, bagāžas glabātavu, daudzvalodu personālu, laikrakstus, ceļojumu informāciju, banketu apkalpošanu, numuru apkalpošanu. Viesnīcas teritorijā ir sālsūdens baseins, solārijs, privātā pludmale ar saulessargiem un guļamkrēsliem (par papildus maksu).

Brokastis tiek pasniegtas brokastu zālē. Restorāns piedāvā reģionālās virtuves ēdienus, kas pagatavoti no atlasītiem produktiem. Viesnīca organizē galā-vakariņas, lietišķās pusdienas un kāzas. Viesnīcā ir 2 bāri (viens - pie baseina).


Atpakaļ