Jordānija


Dead Sea Spa 4*

Viesnīca atrodas 70 km no Jordānijas galvaspilsētas Ammānas, zemākajā vietā uz Zemes - pie Nāves jūras. Viesnīcas komplekss sastāv no 1 - 3 stāvu ēkām, kuras ieskauj palmas un krūmāji. Plašajā teritoriā ir bāri, baseini, ūdens slidkalniņi u.c. izklaides bērniem, - viss, kas nepieciešams labai atpūtai. Viesnīcas kompleksā ietilpstošais Dead Sea Medical Center , kas piedāvā dažādus ārstnieciskos pakalpojumus.

Viesnīcā: 272 numuri, stāvvieta 250 automašīnām, āra baseini, ūdensizklaides.

Numuros: vannas istaba, kondicionieris, minibārs, tālrunis, balkons, Sat TV,

Restorāni un bāri:
- Peace – galvenais restorāns
- bārs pie baseina
- Bedouin tent

Pakalpojumi: biznesa centrs pie recepcijas, 24 stundu room service, skaistumkopšanas salons, suvenīru veikals, auto noma, tenisa korti, pludmales voleibols, badmintons, bērnu rotaļu laukums.

Dead Sea Medical Center - paralēli dermatoloģijas un reimatoloģijas ārstnieciskajām procedūrām, centrs piedāvā arī ķermeņa masāžas, dūņu procedūras, ultraskaņas terapijas, galvaniskās terapijas, mikroviļņu terapijas, krioterapiju un hidroterapiju. Centrā ir trenažieru zāle, iekštelpu baseins un daudzfunkcionāls baseins, lai ārstētu ādas slimības un locītavu bojājumus. Dabiskais solārijs atrodas blakus klīnikai - tieši Nāves jūras krastā. Tajā ir atdalītas zonas vīriešiem un sievietēm. Centrs ir atvērts 7 dienas nedēļā.

Papildus informācija : www.jordandeadsea.com


Atpakaļ