Kostarika


Gran Hotel Costa Rica

Grand Hotel Costa Rica ir būvēta 1928.gadā un šodien ietilpst Elite Hotels and Resorts Costa Rica viesnīcu ķēdē. Tā ir vienīgā viesnīca Kostarikā, kuru Kostarikas valdība ir atzinusi par vēstures un arhitektūras pieminekli. Tā atrodas pašā pilsētas sirdī starp pieminekļiem, laukumiem, muzejiem un gājēju ielām, tikai dažu soļu attālumā no kultūras objektiem un izklaides vietām. Viesnīca ir lieliska uzturēšanās vieta Sanhosē, lai baudītu atpūtu un draudzīgu un kvalitatīvu apkalpošanu. Tās tuvumā ir Zelta muzejs, Simon Bolivar Zoo un Mercado Central. Tāpat tuvu atrodas Teatro National un Museo de Jade.

Viesnīca piedāvā bezmaksas ātrgaitas bezvadu internetu visos numuros un publiskajās telpās, spa, eiropiešu stila āra kafejnīcu un restorānu, bezmaksas brokastis. Tāpat pieejams darījumu centrs, sapulču telpas mazām grupām un audiovizuālais aprīkojums, viesu aprūpētāja pakalpojumi, valūtas maiņa un datoru noma, vingrošanas zāle un daudzvalodu personāls. Viesnīcas teritorijā nav atļauts smēķēt.

Viesnīcā ir standarta, Superior, Deluxe numuri, kā arī prezidenta apartamenti. Visos numuros ir klasiskas koka mēbeles un rakstāmgalds, klasiska 1930.gada vanna, griestu ventilators un mini ledusskapis. Viens bērns līdz 12 gadu vecumam vienā numurā kopā ar saviem vecākiem var uzturēties bez maksas. Standarta numuri (līdz 3 pieaugušajiem) ir ar skatu uz pagalmu, ar vienu vai divām gultām. Superior numuri (līdz 3 pieaugušajiem) ar lielisku skatu uz vēsturisko centru, ar vienu vai divām gultām un gaisa kondicionieri. Deluxe Suite (līdz 2 pieaugušajiem) ar lielisku skatu uz vēsturisko centru, ar vienu vai divām gultām un gaisa kondicionieri. Master Suite (līdz 2 pieaugušajiem) ar lielisku skatu uz vēsturisko centru, ar vienu gultu un atsevišķu dzīvojamo zonu, ar gaisa kondicionieri. Prezident Suite (līdz 2 pieaugušajiem) - šos apartamentus savas vizītes laikā 1963.gadā izmantoja bijušais ASV prezidents Dž.Kenedijs. Lielisks skats uz vēsturisko centru, ļoti plaša guļamistaba ar gultu, papildu vannas istaba viesiem, gaisa kondicionieris, restaurētas iespaidīgas klasiskas koka mēbeles un rakstāmgalds (tas pats, kuru izmantoja Dž.Kenedijs).

Viesnīcā ir restorāns, kafejnīca un atpūtas bārs. Gran Hotel Costa Rica Restaurant ir lieliska vieta jebkādai maltītei, no pusdienām līdz pat romantiskām vakariņām divatā ar dzīvo klaviermūziku. Tā ir vienīgā vieta ar skatu uz vēsturisko, 1897.gadā būvēto Kostarikas Nacionālo teātri, kas tiek uzskatīta par vienu no skaistākajām ēkām valstī. Ēdienu piedāvājumā liels uzsvars tiek likts uz vietējo un sezonālo produktu izmantošanu. Restorāns piedāvā internacionālu virtuvi. Vakara noslēgumā varat nobaudīt kokteiļus vai vietējo alu.


Atpakaļ