Kuba

Nosaukums Datumi Ilgums Cena Transports
Kuba – cilvēki un kultūra   1680.00 EUR

Kuba

Laipni lūgti Kubā ! "Tā ir pati brīnišķīgākā zeme, kādu ir redzējis cilvēks" - tā sacija Kristofers Kolumbs 1492. gada 27. oktobrī, kad viņa ekspedīcija sasniedza šo salu. Nav šaubu, ka Kubas pievilcība slēpjas tās burvīgajās pludmalēs un neskartajās zemūdens ainavās ar bagātīgu zivju un augu daudzveidību. Šeit ir pati labvēlīgākā vieta tiem ceļotājiem, kurus vilina pastaigas virs un zem ūdens. Baudot plašo, 10 līdz 30 m dziļo koraļļu pasauli un zivju daudzveidību, rodas iespaids, ka atrodies milzīgā akvārijā. Gada vidējā ūdens temperatūra ir 24° C.
Kubā ir maigs subtropu klimats, lietus sezona ilgst no maija līdz oktobrim, bet sausā ziemas sezona no novembra līdz aprīlim. Vidējā gaisa temperatūra jūlijā - augustā ir 27,4°C, bet februārī 22,2°C.
21. gadsimta Kuba = joprojām nedaudzie amerikāņu tūristi + Kastro runu translācijas pa TV + reklāmas plakāti, uz kuriem "Always Coca-Cola" vietā joprojām rakstīts "Revolucion hasta siempre!". Ir vērts pasteigties, jo vairākus gadus Brīvības sala strauji pārvēršas par kārtējo standarta kūrortu Karību salās, aizvien vairāk atgādinot savu kaimiņu - Dominikānas Republiku ar tās All Inclusive viesnīcu ķēdēm un neskaitāmiem atpūtnieku čarterreisiem pat no Sibīrijas un Urāliem.Atpakaļ