Maldīvu salas


Sun Island Resort & Spa

Viesnīca atrodas Nalaguraidhoo, Dienvidu Ari atolā. Tā piedāvā 426 skaisti iekārtotus numurus, kuros apvienots komforts un eleganta atmosfēra. No visiem numuriem paveras pārsteidzošs skats uz safīra zilo okeānu, kā arī piedāvātas visas mūsdienu ērtības.

Aktīvās atpūtas cienītājiem izbraucieni gar apburošajām safīra lagūnām ar ūdensslēpēm, kanoe, sērfu vai katamarānu, ekskursijās uz kaimiņu salām iepazīstot vietējās ainavas un unikālo maldīvu kultūru.

Numuri

Prezidenta apartamenti  - 246 kv.m, ar divām guļamistabām, pulēta parketa grīdām un elegantām koka mēbelēm, divas vannas istabas ar WC, vannu un dušu, dzīvojamā istaba ar privāto bāru, tējas un kafijas automāts, gaisa kondicionieris, TV, dators, internets, privāta terase ar džakuzi vannu, atsāļots karstais un aukstais ūdens, telefons.

Deluxe numuri - 21 kv.m, ar skatu uz okeānu, vannasistaba ar WC, vannu un dušu, aprīkoti ar TV un internetu, privāto verandu, gaisa kondicionieri, atsāļotu karsto un auksto ūdeni. Super Deluxe numuri - 21 kv.m, eleganti mēbelēti, vannas istaba ar WC, vannu un dušu, TV, internetu un privātu verandu tieši gar krasta līniju, gaisa kondicionieri, atsāļotu auksto un karsto ūdeni.

Bungalo - 32 kv.m, izbūvēts uz pāļiem virs lagūnas, bagātīgi mēbelēts, ar skatu uz saullēktu vai saulrietu. Kāpnes uz lagūnu, vannas istaba ar WC un dušu, gaisa kondicionieris, TV, interneta pieslēgums, sauļošanās terase, atsāļots aukstais un karstais ūdens.

Viesnīcas mājaslapa: www.villahotels.com


Atpakaļ