Meksika


Kankūna

Kankūna ir ideāla vieta, lai izbaudītu sauli un pludmali, ar plašām iepirkšanās iespējām un pasaulē izslavētu nakts dzīve. Kankūna ir izdevīga vieta no kuras sākt ekskursiju pa tropiskajiem koraļļu rifiem, džungļiem un arī arheoloģiskām vietām seno maiju cilšu pasaulē.
Ja meklējat mieru un klusumu, vēlaties izbaudīt sauli, smiltis un kristāldzidros, debeszilos jūras ūdeņus, romantiskās Karību naktis, pasaules līmeņa viesnīcas, restorānus un nakts dzīvi, tad jūs to visu varat atrast Kankūnā.

Nedaudz vairāk kā 20 gadus atpakaļ Kankūna bija tikai Maiju nosaukums tuksneša saules apspīdētai zemes daļai Jukatanas pussalas ziemeļos. Šodien tas ir kūrorts, kurā nebūs garlaicīgi nevienu diennakts mirkli, jums tikai jāpiedalās daudzajās iespējamās aktivitātēs un ekskursijās. Arī tajos mirkļos, kad sagribēsies mieru un klusumu, varēsiet to izbaudīt turpat dažu soļu attālumā no vietas, kur nupat izklaidējāties.

Kankūnā jums ir iespēja ieplānot katru savu soli un izvēlēties dzīves stilu, kādā vēlaties pavadīt brīvdienas – sākot no ultra moderniem apartamentiem, līdz pieticīgiem pludmales namiņiem. Kankūna ir kūrorts katram - sākot no koledžas studenta, kam ir ierobežotas finansu iespējas, līdz pat pasaules mēroga slavenībai, kam ir augstas prasības. Kankūna apmierinās ikkatra vēlmes un tas ir piedzīvojums, kas jāizbauda kaut reizi mūžā.

Viesnīcu zona
Viesnīcu zona Kankūnā ir tā vieta, kur norisinās vislielākās aktivitātes. Kukulkana bulvāris ir galvenā iela, ar kuru noteikti iepazīsieties tuvāk ekskuriju laikā pa Kankūnu. Iebraucot dziļāk Kankūnā jūs nokļūsiet vietā, kas saucas Laguna Nichupte – plaša lagūna, kura piedāvā neskaitāmas jahtas ar mājīgu apkalpošanu, restorānus pie ūdens, tirdzniecības centrus, vairākus gofa laukumus, dažas salas un līčus un kādu brīnišķīgu saulrietu. Netālu no centra jūs varat apmeklēt arī vietu, kurā atrodas viss, lai šī vieta pilntiesīgi sauktos par ballīšu zonu (Party zone), ar neskaitāmiem nakts klubiem un diskotēkām. Tur pat netālu atrodas Kankūnas labākie restorāni un vieni no labākajiem tirdzniecības centriem Kankūnā.

Kankūnas centrs
Kankūnas centrs ir jauka vieta ar dažiem lieliskiem restorāniem, modernām iepirkšanās vietām un mierīgākām izklaides vietām, ko ieskauj spožā un jautrā tūristu zona. Apmeklēt pilsētas centru ir vērts, jo cenas te ir mērenas un līdz ar to iepirkšanās prieks būs lielāks.

Izklaide
Kankūna ir viss iespējamais, lai nodarbotos ar ūdenssportu un niršanu. Nomās pieejami jebkura veida ūdens transporta līdzekļi, - sākot ar ūdens motocikliem, beidzot ar milzīgām jūras kruīzu jahtām. Kūrortā ir populāri izklaides braucieni ar ūdens motocikliem, jūras kuteriem, zemūdenēm, iegremdēšanās dzelmē ar batiskafiem, kā arī dienas un nakts jahtu kruīzi. Bagātīga ekskursiju maršrutu izvēle ir kultūras un vēstures mīļotājiem, - ekskursijas uz maiju civilizācijas vēsturiskajiem centriem Čičen - Itcu, Ušmali, Kobi, Tulumu, spāņu koloniālo pilsētu Meridas un Valjadolides apmeklējumi, romantiski braucieni uz ūdensparkiem Škareta (Xcaret), Šel-Ha (Xel- Ha), Kozumelas (daiveru mekas) un Muheres (Sieviešu) salām. Kankūnā nevar būt garlaicīgi!


Atpakaļ