Portugāle


Casa de Sezim

Casa de Sezim kļuva par pašreizējās ģimenes senču mājām 1376.gadā.  Joprojām ir saglabājušies oriģinālie dokumenti, kas liecina, ka  Marija Mendes Serrazinha atdeva Casa de Sezim Afonso Martinam, D. João de Freitas, kurš bija pirmā Portugāles karaļa D. Afonso Henriques draugs,  pēcnācējam. Casa de Sezim skaistums slēpjas ne tikai tās harmoniskajās līnijās vai iespaidīgajā fasādē, bet arī tās sienās, uz kurām redzami 19.gadsimta panorāmas gleznojumi, ainas no jaunās un vecās pasaules, kas pēdējos gados ir ieguvuši starptautisku ievērību.
Casa de Sezim atrodas Minho, Portugāles dārza, centrā, netālu no Guimarães, Portugāles pirmās galvaspilsētas. Minho ir reģions ar krāšņu dabas un mākslas skaistumu. Casa de Sezim ir atvērts visu gadu un piedāvā astoņus plašus un komfortablus numurus un divas atpūtas telpas - vienu tikai tūristiem un otru konferencēm, sanāksmēm un izstādēm.
Viesiem pieejams peldbaseins, tenisa korts, kā arī vasarā iespējams baudīt pastaigu pa apkārtnes kalniem vai vienkārši atpūsties un baudīt pašdarinātu vīnu. Atrodoties tikai nedaudz ārpus UNESCO pasaules mantojuma vietas Guimarães, šī vēsturiskā vīna darītava piedāvā eleganti iekārtotus dizaina numurus. Casa de Sezim piedāvā arī ekskursijas un degustācijas vīna pagrabos.
Casa de Sezim piedāvā 8 plašas istabas ar koka grīdām. Katrs numurs ir grezni iekārtots, tajā ir atpūtas zona un terase. Viesi var baudīt pastaigu labiekārtotā dārzā vai nirt āra baseinā. Tāpat pieejams ir tenisa laukums un spēļu istaba ar biljarda galdu. Atpūtas telpā ir kamīns ar atpūtas zonu un TV. Viesnīcā ir dažas retas 19.gadsimta franču tapetes ar vēsturisku ainu attēlojumu.


Atpakaļ