Portugāle


Hotel Amazonia

Amazonia Lisboa Hotel atrodas klusajā pilsētas centrā, tuvu nozīmīgiem objektiem, tādiem kā Marques de Pombal laukums, Brīvības bulvāris, Amoreiras iepirkšanās centrs, El Corte Ingles un mazāk nekā dažu jūdžu (2 km) attālumā no Bairro Alto, kas labi pazīstama ar saviem restorāniem un naktsdzīvi.
Viesnīca atrodas metro un autobusu staciju Marques Pombal un Largo do Rato tuvumā, tikai 15 minūšu brauciena attālumā.no lidostas. Viesnīca piedāvā ērtu un mājīgu uzturēšanos gan tūristiem, gan darījumu cilvēkiem. Tajā ir izvietoti 192 numuri, tai skaitā 16 vienvietīgi, 135 divvietīgi (ar atsevišķām gultām), 19 divvietīgi (ar kopēju gultu), 14 trīsvietīgi, 8 pusluksa numuri.
Viesnīca piedāvā 24 stundu uzņemšanu, brokastu telpu, bāru, apkalpošanu numurā  (7:00-24:00), veļas mazgātavu, 3 konferenču zāles ar panorāmas skatu, biznesa centru, āra baseinu, nomas auto, transfēru uz lidostu un autostāvvietu. Sabiedriskajās telpās un 5.-8.stāva numuros par papildus maksu pieejams bezvadu internets. Pēc pieprasījuma pieejama bērnu pieskatīšana un medicīniskā palīdzība.


Atpakaļ