Portugāle


Hotel Avenida Palace

5* viesnīca atrodas Lisabonas centrā, netālu no Bairro Alto un Chiado, apvieno greznību un šarmu, un ir uzskatāma par daļu no pilsētas vēsturiskā mantojuma. Viesnīcu raksturo eleganta neoklasicisma arhitektūra, izsmalcinātas un greznas dekorācijas un vairāk nekā gadsimtu ilga vēsture, pēc restaurācijas veiksmīgi apvienojot tradicionālo un moderno. Intīmā un relaksējošā atmosfēra un personiskā attieksme padara viesnīcas apmeklējumu patiesi neaizmirstamu. Viesnīca atrodas netālu no galvenajām maģistrālēm, nodrošinot ātru piekļuvi visiem pilsētas rajoniem. Uzturoties Avenida Palace Hotel, viesi var lieliski iepazīt Lisabonu, tās bagāto vēsturi un pieminekļus, kultūras daudzveidību un kontrastus.
Viesnīcā ir 82 numuri, tai skaitā prezidenta apartamenti, trīs apartamenti un 14 pusluksa apartamenti ar skatu uz Lisabonu vai uz pagalmu. Katrs numurs un apartamenti iekārtoti klasiskā stilā un atspoguļo viesnīcai raksturīgo komfortu un šarmu, ar skatu uz dažādiem ievērojamiem objektiem -  Praça dos Restauradores, Avenida da Liberdade u.c.
Pusluksa apartamenti sastāv no guļamistabas un dzīvojamās istabas un var izmitināt trīs cilvēkus, kas padara to ideālu ģimenēm ar bērniem. Pieejami arī apartamenti ar starpdurvīm. Vienvietīgi numuri līdz 22m2 pieejami ar divguļamo gultu vai divām atsevišķām gultām. Tie ir aprīkoti ar darba galdu. Divvietīgie numuri līdz 25m2 pieejami ar lielu divguļamo gultu vai divām atsevišķām gultām. Numuros ir skaņas izolācija un bezvadu internets.


Atpakaļ