Portugāle


Hotel Quinta do Furao

Viesnīca atrodas unikālā vietā ar elpu aizraujošu skatu uz ziemeļaustrumu piekrasti un Madeiras augstākajiem kalniem. Tikai 2 km attālumā no viesnīcas atrodas Santana, neliela un gleznaina pilsēta pazīstama ar saviem īpatnējiem namiem.  Santana ir pazīstama ar tās tradicionālo salmu jumtu namiem. Viesnīcai arī pieder šāds nams, tas ir atvērts ikvienam no pirmdienas līdz piektdienai.
Viesnīca piedāvā apsildāmu iekšējo un ārējo baseinu, saunu, trenažieru zāli, masāžas telpu un lasītavu. stundu uzņemšana, lifts, divi bāri un vīna pagrabs, kur var nobaudīt un iegādāties dažādus Madeiras vīnus. Dārza centrālais elements ir divas tradicionālās vīna preses, kas tiek izmantotas Vīna festivāla laikā.
Viesnīcā ir 45 numuri: 39 divvietīgi numuri, 4 pusluksa numuri un 2 ērti iekārtotas villas. Viesnīcas numuri ir iekārtoti ar dabiskas krāsas elegantām koka mēbelēm, ar skatu uz kalniem, jūru un dārzu. Visos numuros ir centrālā apkure, LCD TV, telefons, bezvadu internets, kabeļtelevīzija, minibārs, kā arī tējas un kafijas pagatavošanas iespējas.
Pieejams arī veselības centrs, sauna, trenažieru zāle un masāžas telpa. Viesi var izmantot arī spēļu istabu, lasītavu un 24 stundu reģistratūru.


Atpakaļ