Portugāle


Hotel Real Park

Real Parque Hotel tika atvērts Lisabonā 1994.gadā. Tās unikālais stils un aura palīdzēja padarīt šo 4* viesnīcu par vienu no pazīstamākajām Portugāles galvaspilsētā tās augsto kvalitātes standartu dēļ.
Klasiskā atmosfēra kopā ar jaunās tūkstošgades komfortu, tehnoloģijām un drošību kopsolī ar nevainojamu apkalpošanu sniedz unikālu labsajūtu.
Viesnīca atrodas salīdzinoši klusā pilsētas centra zonā, bet jums nebūs nepieciešams staigāt tālu, lai atrastu veikalus un pakalpojumus. Tuvumā atrodas trīs metro pieturas, kas rada iespēju ātri nokļūt uz Lisabonas lieliskajiem parkiem, senatnīgajām ēkām, muzejiem, teātriem, daudziem restorāniem, kafejnīcām un iepirkšanās vietām.
Viesnīca atrodas īsa gājiena attālumā no plašā un pazīstamā Eduardo VII parka, Brīvības bulvāra ziemeļu pusē. Viesnīcā ir 153 numuri, no tiem 128 ir twin, 11 - double, 8 - single un 6 apartamenti. Numuros ir kondicionieris, telefons, platjoslas internets, kabeļtelevīzija, maksas televīzija, minibārs, seifs, fēns. Dažos numuros ir balkons vai terase. 24 stundu apkalpošana numurā.


Atpakaļ