Portugāle


Mundial Hotel

Viesnīca atrodas Lisabonas centrā, Baixa Pombalina rajonā, vēsturiskās Sv.Jura pils fonā un tikai dažu soļu attālumā no Rossio laukuma. Restorāns "Varanda de Lisboa" piedāvā lielisku virtuvi, bet pa tā logiem paveras satriecošs skats uz vecpilsētu. Viesnīcas izdevīgā atrašanās vieta ir viena no tās atšķirības iezīmēm. Viesnīca ir atvērta kopš 1958.gada un kopš tā laika piedzīvojusi dažādas renovācijas, pēdējo no  tām 2011.gadā.
Mundial Hotel ir 350 numuri, tai skaitā 3 luksa un 5 pusluksa numuri, visi aprīkoti un iekārtoti, lai nodrošinātu maksimālu komfortu elegantā un modernā vidē. Numuros ir kondicionieris, telefons, radio, satelīttelevīzija, minibārs, seifs, fēns, halāti, modināšanas sistēma, bezvadu internets un 24 stundu apkalpošana numurā. Ir pieejami nesmēķētāju stāvi un daži numuri ar balkoniem.
Viesnīcā pieejams biznesa centrs, sapulču telpas, vīna pagrabs, bagāžas glabātuve, veikali, privāta bezmaksas garāža, velosipēdu stāvvieta, Avis automašīnu noma, Aerobuss 150 metru attālumā no viesnīcas, telpas pielāgotas invalīdiem, valūtas maiņa, veļas mazgātava, terase ar panorāmas skatu / jumta bārs, biļešu pārdošana uz ekskursijām.


Atpakaļ