Portugāle


Quinta do Arco

Quinta do Arco ir kvalitatīvs tūrisma projekts ar dabas un lauku vidi, kas atrodas pilnīgā harmonijā ar vietējo lauku dzīvi, kas piedāvā visu nepieciešamo mierīgai un veselīgai atpūtai. Vēsturiski Quintas ir saistīts ar Portugāles aristokrātijas un sabiedrības elites locekļiem. Quinta do Arco ir ideāla viesnīca dabas mīļotājiem un tiem, kas novērtē ērtības. Viesnīca ir sinonīms skaistumam, mieram un harmonijai un ļauj izjust dabu tālu no lielo pilsētu burzmas.
Quinta do Arco ir kūrorts ar vairākām mazām villām. Villas ieskauj subtropu augļu koki, tādi kā avokado, banāni, vīģes, apelsīni, kā arī lieliskā un unikālā rožu kolekcija. Rožu dārzs ir unikāls piemērs lielākās rožu kolekcijas mantojumam Portugālē. Katra villa ir 40-60m² liela, ar verandu, galdu un krēsliem, šūpuļtīklu un nelielu privāto dārzu. Tā ir aprīkota ar telefonu un kabeļtelevīziju. Pieejamas arī publiskās telpas - zāle ar pašapkalpošanās bāru, neliela bibliotēka, TV, video, stereo Hi-Fi un biljards, kā arī privātā autostāvvieta.
Quinta do Arco ir sadalīta divās atsevišķās, bet saistītās daļās - naktsmītņu daļa ar tās 18 atsevišķām krāšņu dārzu ieskautām villām un viesmīlīgu lauku atmosfēru, un Rožu dārzs. Katrā villā ir numuri ar divām gultām vai vienu divguļamo gultu, ar iespēju izguldīt vienu vai divus cilvēkus uz atpūtas dīvāna. Pieejama arī zīdaiņu gultiņa. Virtuve ir pilnībā aprīkota ar visu nepieciešamo sadzīves tehniku un piederumiem. Guļamistabas, vannas istabas un dzīvojamās istabas tiek uzkoptas katru dienu, izņemot svētdienas. Dzīvojamā telpā ir krāsns apkure, kas nodrošinās siltumu jebkurā vēsākā dienā.
Brokastīs tiek piedāvāts piens, kafija, tēja, ievārījums, siers, lauku olas un svaiga maize, kas katru dienu tiek novietots pie jūsu durvīm. Iespējams iegādāties nepieciešamos produktus maltīšu pagatavošanai uz vietas  Arco de São Jorge. Tāpat viesiem pieejams Tējas nams vai Arco uzkodu bārs, kur pasniedz gardas maltītes un nodrošina ēdienu arī līdzņemšanai.


Atpakaļ