Spānija


Hotel Monte Malaga

Augstākās kategorijas 4-zvaigžņu viesnīca Malagā ar skatu uz jūru, atrodas netālu no pludmales, Pikaso muzeja un dzelzceļa stacijas.
Viesnīcā ir 179 numuri, vairums no tiem ar skatu uz jūru, tai skaitā 7 Junior Suites un Suite ar džakuzi, kā arī SPA, baseins un 8 pilnībā aprīkotas sanāksmju, korporatīvo pasākumu vai svinību telpas. Viesnīcā ir Wi-Fi, uzgaidāmā zona, atpūtas zona, bufetes tipa brokastis, biznesa centrs un bārs.
Viesnīcas standarta numuri ir 31 kv.m plaši, mūsdienīgi un funkcionāli mēbelēti. Numuri ir aprīkoti ar kondicionieri, bezmaksas Wi-Fi un LCD TV, digitālo satelītantenu, seifu, telefonu, mini bāru. Tiek piedāvāta spilvenu izvēle. Junior Suites numuri ir 42 kv.m plaši, ar hidromasāžas vannu un 24 kv.m terasi. Suite numuri ir 100 kv.m plaši ar 45 kv.m terasi,  džakuzi un saunu. Dažādas numuru izvēles iespējas: vienvietīgi numuri, divvietīgi numuri (ar divām gultām vai divvietīgu gultu), trīsvietīgi numuri (divguļamā gulta ar papildus gultu). Bērnu gultiņas bērniem līdz 2 g.vec. tiek piedāvātas bez maksas. Viesnīcā ir divi numuri cilvēkiem ar kustību ierobežojumiem.


Atpakaļ