Turcija


Kušadasi

Kušadasī tulkojumā no turku valodas nozīmē "Putnu sala". Nosaukums radies no kādas salas, kuru iemīļojuši neskaitāmi baložu bari.
Kušadasī ir viss, kas nepieciešams labai atpūtai: lieliskas smilšu pludmales, labas viesnīcas un attīstīta infrastruktūra. Pilsēta atrodas ainaviska līča malā, kurš ir kļuvis par populāru atpūtas vietu pateicoties dzidrajam, debeszilajam ūdenim. 
Atpūta šeit būs pa prātam gan pludmales, gan izklaižu, gan arī vēsturisku objektu cienītājiem. Tiem, kam patīk atpūta pie dabas, var doties uz Delekas pussalas (28 km no Kušadasī) Nacionālo parku, kur baudīt ziemeļu Anatolijas dzīvnieku un dabas krāšņumu, un kur starp neskaitāmajem līcīšiem slēpjas lieliskas smilšu pludmales.
Kušadasī ir kā liels brīvdabas muzejs, šeit ik uz soļa jūtama senatnes elpa. Šeit var izbaudīt gadsimtu mantojumu, lielisko arhitektūru un vēstures pieminekļus. Kušadasī simbols ir 16. gs. būvētais cietoksnis, kas atrodas uz Baložu salas. Reģiona pievilcība ir arī netālu esošajās vesturiskajās pilsētās Efesā, Miletā, Prienē, Didimā, Afrodisias un Pamukalē. Šeit atrodas grieķu un romiešu kultūru pieminekļi, viens kuriem ir Artemīdas templis, kas senatnē uzskatīts par vienu no septiņiem pasaules brīnumiem.
Kušadasī akvaparks - jautības, prieka pilnas un bezrūpīgas atpūtas oāze, kur dažādu vecumu ļaudis var lieliski pavadīt laiku un atgriezties mājup ar neaizmirstamiem iespaidiem. Atbrauciet uz Kušadasī un Jūs nenožēlosiet par savu izvēli!


Atpakaļ